Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Eigen strand

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil van 48 vierkante meter ligt binnen 25 minuten lopen vanaf de Barragem de Montargil en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    De 2-slaapkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.

    Het chalet biedt een kitchenette, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Sabores do Rio ligt niet ver van de gesitueerde in Montargil Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler en nodigt gasten uit om Europese gerechten te proeven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer150617/AL

    Kameropties bij Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil

    De 2-slaapkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een douche. Een haardroger en handdoeken staan ook tot je beschikking.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Buitenkant foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Kamer foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Buitenkant foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Andere info foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Kamer foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Andere info foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Buitenkant foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Kamer foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Buitenkant foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Skyline foto
    Chalet met Twee Slaapkamers

    Grootte: 48 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Voorzieningen foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Voorzieningen foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Buitenkant foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Buitenkant foto Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil Natuur foto
    Chalet met Twee Slaapkamers

    Grootte: 48 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler?
      Ja, een kitchenette, samen met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster, is beschikbaar in Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lakeside Cabin Oasis W/ Ac, By Timecooler Montargil